Protectival™ 180 tabletek

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 530,00 zł

OCHRONA PRZED SKUTKAMI UBOCZNYMI CHEMIOTERAPII

Protectival (LCS 101) jest unikalną wielofunkcyjną, naturalną mieszanką ze składników pochodzenia roślinnego, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i badań klinicznych. Wykonano ponad 200 przedklinicznych badań  Protectivalu™, z udziałem znanych onkologów i naukowców z  Izraela i USA oraz w laboratoriach badawczych Bar Ilan University Cancer. Randomizowane kontrolowane badania kliniczne (RCT)  Protectivalu™, przeprowadzane w Izraelu na Oddziale Onkologii  Tal Center for Integrative Medicine, największego instytutu onkologi na Bliskim Wschodzie, wykazały pełne bezpieczeństwo i  wysoką skuteczność w stosowaniu tego środka.

Wielozadaniowe działanieProtectivalu™ jest skuteczne w następujących aspektach:

  • Ochrona przed skutkami ubocznymi chemioterapii;
  • Niszczenie komórek rakowych;
  • Wzmocnienie odporności;
  • Poprawa jakości życia.

 

 

Protectival™ był testowany klinicznie w trakcie badań przeprowadzonych na Oddziale Onkologii Sourasky Medical Center w Tel Avivie. Przełomowe badania wykazały, że pacjenci z rakiem piersi, którzy przechodzili chemioterapię i stosowali Protectival™ wykazywali powrót do zdrowia w zwiększonym wymiarze, poprawę jakości życia i wzmocnienie układu immunologicznego.

W dalszych badaniach preklinicznych wykazano, że Protectival™ chroni zdrowe komórki przed działaniem różnorodnych leków chemioterapeutycznych, jednocześnie zabijając komórki rakowe (komórki rakowe przy raku trzustki, piersi, jelita grubego i prostaty – faktycznie rzecz biorąc każdego testowanego guza nowotworowego).

Wyniki badań klinicznych były publikowane w „The Oncologist” 2011; 16(9); 1197-1202)

 

Produkt bazuje na unikalnie skomponowanym składzie zawierającym wysoko skoncentrowane bioaktywne składniki pochodzenia roślinnego, z których każdy stosowany był przez setki lat i znany jest ze swoich jakości leczniczych, takich jak likwidowanie chorych komórek, a także ochrona układu immunologicznego. Nasze produkty zostały zrobione z w 100% naturalnych składników i zawierają dziesiątki roślin znanych od wieków w odniesieniu do ich działania leczniczego.

Udostępniamy ulotę do pobrania:

Ulotka: skład i dawkowanie

Ulotka ogólna

Ulotka specjalistyczna