Ganoderma lucidum (Reishi) Grzyb i zarodniki - NOWE OPAKOWANIE 60 kapsułek

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 68,00 zł

SUPLEMENT DIETY - w ciągłej sprzedaży od 2006 roku  
60 kapsułek po 300 mg
Najlepiej spożyć przed końcem- wrzesień 2020
Od listopada 2018 roku oferujemy suplement w nowym opakowaniu - w szklanej butelce.
Zmieniła się ilość kapsułek ale nie zmieniła ich gramatura i jakość.

 

SKŁADNIKI: 
20% zarodników i 80% owocników Ganoderma luciudum
Brak konserwantów i innych dodatków chemicznych lub spożywczych
Otoczka kapsułki - gluten pszeniczny
BARDZO WYSOKA ZAWARTOŚĆ POLISACHARYDÓW W OWOCNIKACH-  40% 

 

SPOSÓB UŻYCIA:
2 kapsułki 2-3 razy dziennie. Przeciętnie 2 kapsułki 2 razy dziennie. Przez pierwsze 2-3 dni zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki 2 razy dziennie w celu łatwiejszej adaptacji organizmu do nowego produktu.

 

PRODUCENT
Fujian Longhua Pharmaceutical Co. Ltd jest państwowym zakładem farmaceutycznym założonym w 1988 roku w Fuzhou, prowincja Fujian (blisko Tajwanu). Zakład specjalizuje się w produkcji preparatów pochodzenia naturalnego, w oparciu o doświadczenia medycyny chińskiej i bez użycia środków chemicznych. Firma spełnia standardy Dobrych Praktyk Produkcji (GMP) a także wszystkie standardy sanitarne wymagane na miejscu. Każda eksportowana partia towaru przechodzi badania laboratoryjne, które są dołączane do wysyłki i dostarczane do Państwowego Inspektora Sanitarnego w trakcie odprawy granicznej.
Producent ściśle współpracuje z Fuzhou Biomedical Hi-Tech Incubator, największym państwowym instytutem naukowym w prowincji Fujian zajmującym się opracowywaniem i testowaniem nowoczesnych suplementów diety i preparatów pochodzenia naturalnego. Dzięki temu obie organizacje opracowują i testują nowe preparaty a także nadzorują produkcję dotychczasowych